پایه سقفی و میز دیتا پروژکتور Ceiling Mount & Terolley

 

43 الی 65 سانتی متر
65 الی 100 سانتی متر
100 الی 180 سانتی متر  زیبا و شکیل
 سهولت نصب
 سازگار با انواع پروژکتور

  پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور


 

ارتفاع قابل تنظیم: حداکثر 90 سانتی متر
طول و عرض صفحه: 40*40 سانتی متر
  زیبا و شکیل
جابجایی آسان
مجهز به چرخ قفلدار

  میز ویدئو پروژکتور

پایه سقفی ویدئو پروژکتور

پایه ویدئو پروژکتور برکتی ست که از طریق آن می توان پروژکتور را برای مصارف ثابت (در یک محیط) به سقف نصب نمود. پایه های سقفی ارائه شده توسط شرکت سیما پردازان آداک با ظاهری شیک و استحکام فوق العاده در سه سایز ارائه می گردد. کاربران می توانند با توجه به ارتفاع سقف محل نصب ویدئو پروژکتور، پایه مورد نظر خود را انتخاب نمایند. این پایه ها دارای دو پروفیل هستند که به صورت کشویی درون هم میلغزند و امکان تنظیم دقیق ارتفاع را بین دو حالت حداکثر و حداقل فراهم می کنند. ضمنا برای ارائه یک کار شکیل، امکان عبور دادن کابلها از داخل پروفیل نیز وجود دارد.

به جز دیتا پروژکتورهای بسیار پرتابل یا اصطلاحا مینی پروژکتورها که صرفا برای مصارف قابل حمل طراحی شده اند، اکثر ویدئو پروژکتورهای موجود در بازار امکان نصب به سقف را دارند. برای حصول اطمینان کافیست در زیر دستگاه خود، جای سه الی چهار پیچ را ملاحظه نمایید. ضمنا برای اتصال به سقف تهیه کابل ویدئو پروژکتور در متراژ بلند ضروریست.
میز ویدئو پروژکتور

در حالتی که کاربران می خواهند از ویدئو پروژکتور در فضاهای مختلف استفاده نمایند، به جای پایه سقفی، میز پروژکتور پیشنهاد می شود. این میز مجهز به چرخهای قفل شونده بوده و امکان جابجایی دستگاه را از کلاسی به کلاس دیگر فراهم می کند. ارتفاع آن نیز تا 90 سانتی متر قابل تنظیم است.

 


جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمتها با ما تماس بگیرید. در لینکهای زیر نیز می توانید مطالبی مرتبط با این صفحه مطالعه نمایید.