نصب ویدئو پروژکتور به سقف، پرده نمایش و برد هوشمند  (Projector Installation)

 

گالری پروژه های کلاس هوشمند - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری پروژه های سینمای خانگی - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک


گالری تصاویر پروژه های کلاس هوشمند
 
گالری تصاویر پروژه های سینمای خانگی

گالری پروژه های اتاق کنفرانس - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری پروژه های سایتها و کلاسهای آموزشی - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری تصاویر پروژه های اتاق کنفرانس
گالری تصاویر پروژه های مراکز آموزشی
 
 
گالری پروژه های سالن همایش - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک
  گالری تصاویر پروژه های سالن همایش (آمفی تئاتر)

در بسیاری از موارد استفاده که نیاز چندانی به جابجایی ویدئو پروژکتور برای کاربران مطرح نیست نظیر اتاق کنفرانس، کلاسهای آموزشی و سالن جلسات و همایش، نصب سقفی ویدئو پروژکتور توصیه می شود. بنابراین یکی از نکاتی که در هنگام خرید دیتا پروژکتور باید مد نظر داشت بررسی امکان نصب به سقف پروژکتور انتخابی است. بیشتر ویدئوپروژکتورها امکان نصب به سقف را پشتیبانی می کنند. برای مطمئن شدن از این امکان می بایست در قسمت تحتانی ویدئو پروژکتور جای سه یا چهار پیچ تعبیه شده باشد که امکان نصب بازوهای پایه سقفی دیتا پروژکتور را فراهم می نماید.


در جدول مقابل گالری تصاویر پروژه های انجام شده توسط شرکت سیما پردازان آداک در شاخه های مختلف درج شده است. کافی ست برای دیدن تصاویر مربوط به شاخه مورد نظر خود، بر روی عکس یا لینک کلیک نمایید تا عکسهای بیشتری از پروژه های مرتبط قابل مشاهده شوند. پس از کلیک بر تصاویر زیرشاخه می توانید از امکان اسلاید شو استفاده نمایید.


برای اجرای نصب روی سقف ملزومات جانبی خاصی مورد نیاز است. پایه سقفی ویدئو پروژکتور یکی از آنهاست که می بایست با توجه به ارتفاع سقف انتخاب شود. مورد بعدی کابلهای رابط پروژکتور است. این کابلها معمولا در پک دستگاه در اندازه های کوتاه و استاندارد موجودند ولی برای نصب سقفی با کابلهای رابط نظیر RGB، HDMI و برق در اندازه های مورد نیاز سفارش داده شوند. برای این منظور میتوانید با کارشناسان فنی شرکت تماس بگیرید.


هزینه نصب دیتاپروژکتور به سقف و پرده نمایش با توجه به محیطی که نصب در آن صورت می گیرد، متغییر است. عواملی چون ارتفاع زیاد سقف، تزئینات و زیبا سازی از پیش تعیین شده سالنها، سقفهای کاذب و ... در زمان و قیمت نصب تاثیر گذار هستند. متقاضیان خدمات نصب ویدئو پروژکتور می توانند با ارسال چند تصویر از محل نصب خود (از زوایای مختلف) و ارسال آنها به ایمیل پشتیبانی شرکت سیما پردازان آداک در صفحه ارتباط با ما از مدل و مشخصات مناسب، ملزومات لازم و هزینه نصب، مطلع گردند.

جهت دریافت راهنمایی های بیشتر از طریق ارتباط با ما تماس بگیرید.